• NON-STOP 24/7
  • 021 407 5300
 

Bilete de avion din Constanta catre Cluj Napoca

Cel mai ieftin zbor catre Cluj Napoca de la 1689 €

Cost total pentru zbor dus-intors

Rezervati zboruri din Constanta catre Cluj Napoca


   Selectia pasagerilor Dvs. este in curs de salvare...

   Selectia pasagerilor Dvs. este in curs de salvare...

Va rugam sa selectati numarul de pasageri!

1688.85 EUR x Adulti = EUR
1688.85 EUR x Copii = EUR
1688.85 EUR x Bebelusi = EUR
TOTAL EUR
Adauga alti pasageri
1689 EUR tarif pentru 1 pasager 1689 EUR
+ 15 EUR taxa de serviciu
Plecare Vineri 01-07-2016 Sâmbătă 02-07-2016 Detalii    

Turkish Airlines
15:55 Constanta
07:50 Cluj Napoca
Escala in: Istanbul, Bucuresti
Durata zbor: 15h 55m
Retur Sâmbătă 02-07-2016 Duminică 03-07-2016 Detalii    

Hahn Air
17:15 Cluj Napoca
13:50 Constanta
Escala in: Bucuresti, Istanbul
Durata zbor: 20h 35m

Va rugam sa selectati numarul de pasageri!

2485.99 EUR x Adulti = EUR
2485.99 EUR x Copii = EUR
2485.99 EUR x Bebelusi = EUR
TOTAL EUR
Adauga alti pasageri
2486 EUR tarif pentru 1 pasager 2486 EUR
+ 15 EUR taxa de serviciu
Plecare Vineri 12-08-2016 Detalii    

Hahn Air
00:45 Constanta
16:25 Cluj Napoca
Escala in: Bucuresti, Liverpool
Durata zbor: 15h 40m
Retur Vineri 19-08-2016 Sâmbătă 20-08-2016 Detalii    

Lufthansa
06:30 Cluj Napoca
11:30 Constanta
Escala in: Munchen, Atena
Durata zbor: 29h

Lufthansa
14:05 Cluj Napoca
11:30 Constanta
Escala in: Munchen, Atena
Durata zbor: 21h 25m

Va rugam sa selectati numarul de pasageri!

2554.70 EUR x Adulti = EUR
2554.70 EUR x Copii = EUR
2554.70 EUR x Bebelusi = EUR
TOTAL EUR
Adauga alti pasageri
2555 EUR tarif pentru 1 pasager 2555 EUR
+ 15 EUR taxa de serviciu
Plecare Marţi 02-08-2016 Detalii    

Hahn Air
00:45 Constanta
16:35 Cluj Napoca
Escala in: Bucuresti, Dublin
Durata zbor: 15h 50m
Retur Luni 08-08-2016 Marţi 09-08-2016 Detalii    

Lufthansa
06:30 Cluj Napoca
11:30 Constanta
Escala in: Munchen, Atena
Durata zbor: 29h

Lufthansa
14:05 Cluj Napoca
11:30 Constanta
Escala in: Munchen, Atena
Durata zbor: 21h 25m

Ghid rapid - zboara din Constanta catre Cluj Napoca

Bilete de avion ieftine la pret avantajos. Numai astazi gasiti zboruri ieftine catre Cluj Napoca la cel mai bun pret incepand de la 1689 € cu o durata de zbor de 12h 5min. Accesati site-ul Vola.ro pentru a gasi zboruri la preturi avantajoase. Puteti gasi zboruri low cost la cel mai bun tarif cu BlueAir, zboruri fara oprire catre toate destinatiile populare.

Cea mai convenabila ruta de pe toate orasele din tara noastra:

Oferte de zbor exceptionale pe rute fara escale lungi la pret convenabil pentru vacanta dumneavoastra. Daca nu ati gasit cea mai buna oferta in ofertele noastre contactati-ne pentru a primi cea mai buna oferta. Unul dintre agentii nostri va gasi conexiuni cat mai avantajoase pentru dumneavoastra. Verificati ofertele noastre pentru cele mai bune bilete de avion.

Pentru cautarile dumneavoastra puteti folosi site-ul nostru pentru a gasi cele mai mici tarife disponibile la zborurile cu plecare din Constanta catre Cluj Napoca:

Comparati zboruri cu 3 luni inainte de calatorie si cumparati bilete de avion convenabile pe ruta Constanta - Cluj Napoca:

Aveti oportunitatea de a achizitiona bilete de avion ieftine din tara noastra:

Cum puteti folosi formularul de cautare?
Selectati orasul din tara de plecare/destinatie.
Alegeti datele de plecare si sosire.
Alegeti numarul de calatori.
Click pe 'Cauta Zboruri'.
Vizualizati zborurile din lista afisata.
Cautati si cumparati bilete avantajoase catre Cluj Napoca.

Vola.ro este in topul vanzatorilor de bilete de avion low cost dar si de linie. Cele mai importante companii low cost care opereaza din Romania sunt Wizz Air si Blue Air, iar Vola.ro iti poate oferi atat cele mai ieftine bilete de avion Wizz Air cat si cele mai ieftine zboruri Blue Air.

Zboruri din Constanta catre Cluj Napoca

din Constanta (01 Iul-02 Iul) 1689 €
din Constanta (12 Aug-19 Aug) 2486 €
din Constanta (02 Aug-08 Aug) 2555 €
din Constanta (13 Iul-18 Iul) 3321 €
din Constanta (05 Aug-07 Aug) 3768 €
din Constanta (10 Iun-12 Iun) 3818 €

Hoteluri in Cluj Napoca

Hoteluri in Cluj Napoca Rezerva

Garantia celui mai bun pret

sau primesti diferenta inapoi + 10 € pentru deranj!

Mai multe

De ce sa alegi Vola.ro?

  • Cel mai bun sistem de rezervare din Romania
  • Serviciul de relatii cu clientii
  • Cautari flexibile, filtrarea rezultatelor si alte instrumente

Parerile clientilor despre Vola.ro

Atunci cand vine vorba despre calatorii reusite, despre servicii oferite cu eficienta maxima, putini se price atat de bine ca voi.

Andra Lefter, Gazeta Sporturilor
E atat de usor sa calatoresti cu Vola! Sunt profesionisti, prompti, simpatici si..cool :) Iar calendarul de pe site mi se pare genial !

S. Stoica, Ariston Thermo Group
 
Se incarca ...